اهواز، کیانپارس بین دو و سه شرقی
راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب
شما اینجا هستید: صفحه اصلی راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب

توسط رضا بحرینی نژاد در تاریخ پنجشنبه 21 اسفند 1399

راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب ؟


شاید شما هم جزو افرادی باشید که برای خرید عینک آفتابی فقط به مدل آن توجه میکنید طوری که عینک های مختلف را یکی یکی به چشمان تان میزنید تا یکی از آن ها که به بیشتر صورت تان می آید را انتخاب کنید.


عینک نگاه اهواز


اما در اصل وظیفه عینک آفتابی به غیر از زیبا و جذاب کردن چهره و استایل شما، محافظت از چشم ها در برابر نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش است. عینک های به درد نخور و ارزان قیمتی در بازار وجود دارند که این ویژگی ها را ندارند و حتی باعث آسیب دیدن چشم ها میشوند. البته ناگفته نماند که گران قیمت بودن عینک نشانه ای برای با کیفیت بودن آن نیست. پس چگونه باید عینک آفتابی استاندارد و مناسب انتخاب کرد؟


نکات مهم خرید عینک آفتابی

قاب عینک آفتابی

اندازه قاب عینک آفتابی باید به قدری بزرگ باشد که همه نواحی چشم را بپوشاند و از آسیب دیدگی چشم ها توسط نور خورشید جلوگیری کند . اگر قاب عینک آفتابی تان کوچک باشد نور خورشید و اشعه های مضر آن از اطراف فریم عینک عبور می کند و به چشم شما وارد می شود.

رنگ عینک آفتابی

برای این که مطمئن شوید رنگ عینک آفتابی شما مناسب است یا نه و اینکه آیا به اندازه کافی تیره هست یا نه باید در یک اتاق با نور متناسب عینک آفتابی تان را امتحان کنید به این صورت که عینک را به چشمانتان بزنید و در آینه نگاه کنید اگر میزان تیرگی و رنگ عینک آفتابی شما مناسب باشد نمیتوانید چشم هایتان را در آیینه ببینید. عینک هایی که شیشه های روشن دارند برای عصر یا شب نوصیه میشوند و نباید از آن ها در ظهر روزهای آفتابی استفاده کرد.


عینک نگاه اهواز

مدیریت فروشگاه عینک نگاه:

رضا بحرینی نژاد هستم مدیریت فروشگاه عینک نگاه کیانپارس بیش از ۲۴ سال سابقه مدیریت فروشگاه عینک سازی رو دارم و کارشناس اینک های طبی و آفتابی هستم، من به شما کمک می کنم که دید بهتر و زیباتری به دنیا داشته باشید.
سوابق و سمت ها:
کارشناس فنی اتحادیه عینک سازان و عینک فروشان اهواز

z